Načítání obsahu...

Sothys Organic™


Pokrokový výzkum laboratoří Sothys představuje certifikovanou bio řadu Sothys Organic™, dokonalé spojení organické péče o pleť a cílené účinnosti.

0s DPH

V srdci Corrèze, prostřednictvím našeho pokročilého výzkumu laboratoří Sothys, vznikla řada Sothys Organics™, dokonalá kombinace organické péče o pleť a cílené účinnosti: CERTIFIKOVANÁ BIO A VEGANSKÁ ŘADA s kosmeceutickým účinkem.


CERTIFIKACE

Abychom vám mohli nabídnout plnou transparentnost, společnost Sothys se rozhodla mít celý sortiment certifikován ecocertifkátem ECOCERT podle mezinárodních standardů COSMOS.


SMYSLOVÝ PROŽITEK

Objevte nové profesionální ošetření s vysokou účinností a čtyři produkty na domácí použití se svěží, anýzovou vůní.

Více informací o profesionálním ošetřením naleznete zde.

Produkty domácí péče si můžete prohlédnout zde. 


V SOULADU S PŘÍRODOU

Zaručení vysoké kvality díky použití kvalitních surovin rostlinného původu, pocházející z ekologického zemědělství nebo kontrolovaného sběru bylin či plodů v přísně vymezených lokalitách s ohledem na ochranu životního prostředí.


CÍLENÁ ÚČINNOST

Spojení vysoké účinnosti a splnění přísných standardů podléháních pravidelným kontrolám je zárukou vysoké kvality a efektivity.Fotogalerie/Videogalerie

Kde produkt koupím?

Produkty Sothys se prodávají pouze v kosmetických salonech nebo spa, kde vás čekají vyškolení profesionálové. Poradí vám a sestaví tu nejlepší péči na míru dle vašich požadavků, typu a momentálního stavu vaší pleti.
nebo

Související zboží

Žádné související produkty.