Načítání obsahu...
O nás

O nás

Elegance s. r. o.

ELEGANCE s.r.o. je výhradním dovozcem luxusní francouzské kosmetické značky SOTHYS Paris pro Českou republiku. Již od roku 1993 pomáháme v České republice našim klientům zbavit se problémů, které je trápí a zvedáme tak jejich sebevědomí.

Věříme, že maximálních účinků dosáhneme jen díky profesionálnímu poradenství. Proto naše produkty zakoupíte výhradně v partnerských salonech SOTHYS Paris, kde vám s výběrem vhodné kosmetiky speciálně pro váš typ pleti poradí vyškolené kosmetičky.

Záleží nám na spolupráci s kosmetičkami a majitelkami salonů wellness a SPA, proto pro naše partnery každý rok připravujeme motivační odměny, jako jsou relaxační pobyty či letecké zájezdy do Francie spojené se školením a další benefity. 

Na tato společná setkání a zájezdy se vždy velice těšíme. Nejen, že si z každé akce odnášíme spoustu báječných zážitků, ale také lépe poznáme vás, naše partnery. Věříme, že se na jedné z plánovaných událostí setkáme i s vámi.

Beauty festival ELLEphoria

Sothys Paris poprvé na největším beauty festivalu v Česku!

3denní VIP pobyt ŠPINDLERŮV MLÝN

Den se Sothys 22. 9. 2023

Představení podzimních novinek luxusní francouzské profesionální kosmetiky Sothys! Podívejte se s námi na úžasné okamžiky ze Dne se Sothys, opět v luxusních prostorech v Hotel Grandium Prague.

Výroční plavba na lodi Bohemia Rhapsody k 30. výročí Sothys Paris

Oslava ke 30. výročí značky Sothys Paris v České republice

Den se Sothys 31. 3. 2023

Opět jsme si v březnu užili skvělé setkání našich spolupracujících salonů, na kterém jsme oslavili 30. výročí vstupu na český trh. Rádi bychom tímto poděkovali za podporu značky Sothys Paris.

Den se Sothys 30. 9. 2022

Setkání našich spolupracujicích salonu v září 2022 bylo opět skvělé. Děkujeme za podporu značky Sothys Paris.

Den se Sothys 25. 3. 2022

Jak vypadalo jarní představení novinek luxusní francouzské profesionální kosmetiky Sothys? Podívejte se s námi na krásné okamžiky ze Dne se Sothys, opět v luxusních prostorech v Hotel Grandium Prague.

Den se Sothys 24. 9. 2021

Po dvou dlouhých letech konečně opět proběhlo setkání spolupracujících salonů. Francouzští odborníci představili novinky značky Sothys na nadcházející sezonu a můžeme zaručit, že se máte na co ve svých salonech těšit. Děkujeme všem zúčastněným a budeme se těšit na další nádherné setkání.

Den se Sothys 20. 9. 2019

V záři proběhlo celorepublikové setkání kosmetických profesionálů na Dni se Sothys tentokrát v nových prostorech hotelu Grandium. Francouzští odborníci z Paříže představili novinky, které jsou již pro vás připraveny ve vašem salonu. Děkujeme všem zúčastněným za skvělou atmosféru. Jsme velmi rádi, že jste s námi tento nádherný den prožili.

Odborný seminář kosmetiček 1. března 2019 v Erbia Congress Centru.

Společně s přední vizážistkou Štěpánkou Podroužkovou jsme představili novou kolekci líčení „Summer Chill“, inspirovanou elegantním bohémským stylem.

VIP pobyt v Zaječí 2019 - Zámek Lednice a Vinařství U Kapličky

Děkujeme našim spolupracujícím partnerům za nádherně strávený společný víkend a příjemné zážitky na našem VIP pobytu v rodinném Vinařství U Kapličky, ve vinařské obci Zaječí. Děkujeme, že jste s námi ❤. Vážíme si toho a těšíme se na další společně prožité chvíle. Foto: Jana Marie Knotová

Make-up Master Cup 2019

Velké gratulace vítězkám soutěže, na kterém jsme byli jedni ze sponzorů. Soutěž se konala v sobotu 4. května 2019 ve Velkém sále Kaiserštejnského paláce v Praze. Je pro nás velká čest, že se ve vítězné trojici umístily dvě zástupkyně našich spolupracujících salonů Sothys Paris.

Den se Sothys 29. 3. 2019

v hotelu Grandior*****, Na Poříčí 42, Praha 1

Den se Sothys 21. 9. 2018

v hotelu Grandior*****, Na Poříčí 42, Praha 1

Den se Sothys 23. 3. 2018

v hotelu Grandior*****, Na Poříčí 42, Praha 1

Den se Sothys 22. 9. 2017

v hotelu Grandior*****, Na Poříčí 42, Praha 1

Den se Sothys 16. 9. 2016

v hotelu Grandior*****, Na Poříčí 42, Praha 1

3denní pobyt s majitelkami VIP salonů v Paříži 2016

Letecký zájezd do Paříže v rámci motivačních odměn

3denní VIP pobyt OSTRAVICE 2018

Nádherně strávené společné chvíle a příjemné zážitky na našem VIP pobytu v Golf & ski resortu Ostravice*****.

3denní pobyt s majitelkami VIP salonů v Paříži 2017

Letecký zájezd do Paříže v rámci motivačních odměn

3denní relaxační pobyt pro majitelky VIP salonů, Kraví Hora 2017

3denní relaxační pobyt pro majitelky VIP salonů, Kraví Hora 2017

Make-up Master Cup 2018 na téma Femme Fatale; 2. 6. 2018

Bylo nám ctí se stát partnery soutěže líčení Make-up Master Cup 2018 na téma Femme Fatale, kterou pořádala Unie kosmetiček v sobotu 2.6.2018.
Mgr. Taťána Zajarošová

V roce 1993 jsem se ve Francii zúčastnila konkurzu a ve velké konkurenci jsem ho vyhrála. Získala jsem pro Českou republiku výhradní zastoupeni exkluzivní francouzské profesionální kosmetické firmy Sothys Paris. Po celou dobu pro Vás a Vaše klienty přináším vše, co firma Sothys nabízí. Vytvořili jsme si společně krásné vztahy, založené na důvěře, úctě a přátelství. Vytvořila jsem skvělý tým, se kterým budeme nadále budovat povědomí o exkluzivní značce pro ženy, které chtějí být nejen krásné, ale mít i svůj "životni styl SOTHYS". Těším se na naši další úspěšnou společnou cestu. S úctou Vaše Taťána Zajarošová.

Mgr. Taťána Zajarošová, majitelka společnosti

Odkud pochází název SOTHYS?

Legenda o SOTHYS

SOTHYS – takto pojmenovali staří Egypťané hvězdu oslňujícího jasu. Podle starověké řecké mytologie byla SOTHYS nejjasnější hvězdou na obloze. Objevovala se za jasných egyptských nocí před očima obyvatel země faraónů jako klenot mezi všemi klenoty.

Nejen lidé byli fascinováni třpytem a krásou hvězdy SOTHYS. Dle legendy v dobách, kdy se bohové radovali, trpěli a milovali jako pozemšťané, panovala vášeň, nenávist, láska, zlost, žárlivost a pomsta i mezi hvězdami a planetami.

Jedné noci při svých nebeských poutích potkal Saturn mladou hvězdičku SOTHYS. Hluboce se do ní zamiloval a zahořel mocnou vášní. Ani Venuše se mu nezdála tak nádherná a krásná. Jaký rozruch vyvolala mezi hvězdami jeho bezmezná touha vstoupit se SOTHYS do svazku manželského?

Oslňující Venuše se nemohla vyrovnat s touto nebeskou láskou. Byla velmi žárlivá a provedla svou pomstu pomocí důmyslných ženských intrik. Přetrhla řetězy, které napnul Saturn, aby přitáhl a sevřel hvězdičku SOTHYS do svého náručí. Zářící hvězda SOTHYS se zřítila z oblohy a navždy zmizela. V tu chvíli se zdálo, že oblaka, větry, hromy, blesky a dokonce i samo nebe musí být strženo do propasti. Byla to bolest vesmíru připraveného o nejzářivější hvězdu nebo zlost Saturna, který viděl, jak se ztrácí hvězda jeho vytoužených snů? Saturnovi tekly slzy bez ustání po čtyřicet dní, po čtyřicet nocí a zaplavovaly zemi. Byly snad příčinou potopy světa? Kdo ví...

Po staletí svět o Sothys neslyšel, dokud se neobjevila kosmetická společnost, jejíž filozofie se orientuje na zářící a věčnou krásu – firma SOTHYS PARIS.

Odkud pochází název SOTHYS?

Historie

V roce 1946 založil doktor biologie pan Hotz laboratoře firmy SOTHYS. Krátce poté otevřel kosmetický salon v nejluxusnější ulici Paříže „Rue du Faubourg Saint-Honoré“, kde dnes mají sídlo nejprestižnější kosmetické a módní značky. V salonu byly poprvé představeny fluidní séra v ampulích, kosmetické výrobky a speciální obličejové salonní kúry.

Salon prošel během let řadou změn a dodnes reprezentuje exkluzivní značku SOTHYS na nejvyšší úrovni.V roce 1966 zakoupila pařížský salon krásy rodina Masů. Původně vlastnila lékařský podnik v Principauté de Monaco, takže Bernard Mas vyrůstal v atmosféře, kde byly dennodenně vedeny vášnivé diskuze o farmaceutických a parafarmaceutických novinkách. Pocházel z prostředí, v němž vědci a chemici horlivě objevovali možnosti, které v 50. letech nabízel kosmetický průmysl.

Protože byl přesvědčen o budoucnosti kosmetiky ve zkrášlujících centrech, rozhodl se získat stálé místo na trhu s exkluzivní kosmetikou a vybudoval moderní firmu specializovanou výhradně na kosmetiku pro profesionální využití. Od roku 1969 se bratr prezidenta společnosti, pan Jean-Pierre Mas, stará o rozvoj firmy ve Francii. Bernard Mas se mohl plně soustředit na světové trhy a postupně rozvíjet kosmetickou firmu. SOTHYS se tak zaslouženě stala rodinnou firmou mezinárodního charakteru.

Historie
Historie

V průběhu dalších let se firma úspěšně rozvíjela a v roce 1971 došlo k vybudování reprezentativního centra v městě Meyssac na jihu Francie. O pět let později se přestěhovala veškerá administrativa do nového sídla v Brive, regionu Corréze v jihovýchodní Francii. Ke kanceláři vedení se postupně přidružily vědecké a výrobní laboratoře. Od 70. let vznikaly první filiálky SOTHYS Paris v Evropě.

V současnosti je najdete téměř ve všech zemích Evropské Unie. V roce 1982 vznikla sesterská firma v Miami na Floridě, která zásobuje trh na americkém kontinentu. Od roku 1985 existuje pobočka v Singapuru pro asijský trh.

V roce 1988 proběhla rozsáhlá modernizace firmy a provoz byl slavnostně znovu zahájen bývalým francouzským prezidentem Jacquesem Chiracem.

Cílem firmy SOTHYS Paris je dosáhnout na kosmetickém trhu co nejlepších výsledků a absolutní spokojenosti klienta. Tým vědců, výstižně pojmenovaný výzkumná jednotka, každý rok obnovuje technologické složení výrobků.

Výsledné hi-tech formule vznikají ve spolupráci s pracovníky v mezinárodních laboratořích propojením vyspělé technologie a aktuálních trendů – aromaterapie, biotechnologie, algoterapie a smyslové kosmetiky.


Současnost

Značku SOTHYS Paris můžeme označit za vůdčí mezinárodní značku, kterou používají profesionálové v institutech krásy a hotelech po celém světě.

Exkluzivní reference dodávají značce mj. také salony krásy, které sídlí na dvou prestižních světových adresách: v centru Paříže na ulici Faubourg Saint-Honoré a v New Yorku na 5th Avenue.

SOTHYS Paris má v současnosti obchodní zastoupení ve více než 120 zemích světa a neustále rozvíjí své mezinárodní působiště:

Mezinárodní školicí centrum: 11 Avenue Myron Herrick, Paříž

Institut Sothys: 128 Rue du Faubourg-Saint-Honoré, Paříž

SOTHYS INTERNATIONAL: 12-14 Rue de l'Hôtel-de-Ville, Brive-la-Gaillarde

SIMAH: Meyssac (produkce) a Ussac (logistika)

Laboratoře SOREDEC: Brive

Botanické zahrady „Les Jardins SOTHYS™“:  Auriac


K exkluzivním značkám se řadí díky vysoké kvalitě a účinnosti a zaujímá tak přední místa v žebříčku světových salonních kosmetických značek. Přípravky zakoupíte výhradně v kosmetických salonech. Jen tak můžeme zaručit odborné použití pro vaši maximální spokojenost.

Výsledkem více než 70leté profesionální práce a výzkumu v oblasti kosmetiky je rozmanitý program ošetření. Na světový i český trh přináší SOTHYS Paris širokou škálu kosmetických přípravků k ošetření pleti a celého těla.

V nabídce naší francouzské značky najdete také pánskou péči SOTHYS HOMME, sluneční péči, sezonní trendové make-up kolekce a dekorativní kosmetiku, která obsahuje vysoký podíl pečujících složek, které přímo doplňují pěsticí kosmetické výrobky. V rámci sezonní salonní péče o obličej se SOTHYS Paris inspiruje také poznatky chronobiologie, která přesně cílí na specifické potřeby pleti během různých ročních období.Historie
Historie

SOTHYS Paris nabízí svým klientům také jedinečný „kosmeceutický program“, jehož název vznikl spojením dvou konceptů cosmetic & pharmaceutical. Jedná se o přívlastek pro neuvěřitelně rychlé, efektivní a zkrášlující ošetření pleti, které v sobě skrývá sílu lékařské kosmetiky a jemnost kosmetického ošetření.

Tělová profesionální ošetření pro wellness a SPA jsou založená na souznění účinků specifických aktivních složek a patentovaných exkluzivních manuálních technikách. Dopřát si tak můžete relaxační, zeštíhlující či detoxikační rituály.

Srdcem profesionálních ošetření je exkluzivní modelážní technika Digi–Esthétique®. Kombinuje tlaky prstů, masáž a odvodňování. Posiluje účinnost a výsledky aplikovaných produktů, intenzivním relaxačním účinkem odbourává stres, zlepšuje cirkulaci energie a revitalizuje pleť.


Filozofie značky

MAXIMÁLNÍ EFEKTIVITA A KVALITA

SOTHYS Paris přináší na český trh ucelenou řadu profesionální francouzské kosmetiky používané v institutech krásy, wellness a SPA po celém světě. Složení této luxusní pečující kosmetiky vychází z dlouholetých výzkumů a testů prováděných v neustále se modernizujících laboratořích. Díky tomu zaručujeme maximální kvalitu a efektivitu všech kosmetických přípravků.

SPOLUPRÁCE SOTHYS S KOSMETICKÝMI PROFESIONÁLY

Partnerství je založeno na vzájemné spolupráci firmy SOTHYS a kosmetiček, jejichž společným cílem je dokonalé uspokojení zákazníka. Výrobky firmy SOTHYS jsou klientům doporučovány na základě profesionálních rad špičkově vyškolených kosmetiček. Jejich odborné zkušenosti jsou velmi důležité pro dokonalý výsledek ošetření, protože účinky kosmetických přípravků jsou efektivní pouze v případě správné aplikace.

Mnozí z nás žijeme hektickým životním stylem a jsme vystaveni nadměrnému stresu. Kosmetické ošetření svým uklidňujícím účinkem přispívá ke zlepšení celkového stavu našeho organismu. Spojí-li se účinky kosmetického přípravku s odbornou kosmetickou péčí, dosáhneme požadovaného a účinného efektu.

Salonní obličejové a tělové kúry jsou určeny výhradně pro ošetření v kosmetickém salonu. Pro firmu SOTHYS Paris není důležitý pouze samotný prodej výrobků, ale i používané metody a způsoby ošetření (exkluzivní metoda Digi-Esthétique®). Salonní kúry jsou neustále zdokonalovány a úspěšně drží krok se světovým vývojem účinných aktivních látek a nejmodernějších metod.

Filozofie značky 1
Filozofie značky 1

NEUSTÁLÁ TECHNOLOGICKÁ INOVACE

Hledání originálních a cílených řešení na všechny problémy pleti, nabídka kompletních sofistikovaných a vysoce efektivních programů krásy už více než 70 let – to vše vyžaduje stálou investici do výzkumu a vývoje.

Labolatoře Sothys SOREDEC v Brive jsou v permanentním kontaktu s univerzitami a dalšími výzkumnými laboratořemi. Každý rok vycházejí s exkluzivními technologickými inovacemi kombinujícími komfort a účinnost přípravků.

Složení přípravků je výsledkem nejnovějších pokroků v kosmetice (aromaterapie, biotechnologie, algoterapie atd.). Všechny produkty jsou vytvořeny v přísném souladu se standardy ochrany životního prostředí.

Certifikací ISO 9001 SOTHYS garantuje nejen dobrou snášenlivost svých přípravků, ale také jejich vysokou účinnost. Naprostou samozřejmostí je přísná kontrola vzorků během každého kroku výrobního řetězce, hodnocení přípravků více než 100 ženských odborníků a také testování ve speciálních nezávislých laboratořích, protože jediné měřítko kvality je totiž podle Bernarda Mase, zakladatele společnosti, dokonalost.

V rámci projektu Sothys Auriac bylo vytvořeno výzkumné centrum, které se specializuje na rostliny a jejich možnosti ve světě kosmetiky v duchu filozofie návratu k prapůvodu člověka a ke kořenům všech smyslů.