Načítání obsahu...
Pro profesionály

Pro profesionály

Staňte se součástí celosvětového týmu profesionálů SOTHYS Paris. Objevte nový koncept účinné pečující i dekorativní kosmetiky, která výsledky neslibuje, ale zaručuje.

Proč s námi spolupracovat?
Přidejte se k nám, profesionálům
Školení pro registrované salony

Proč s námi spolupracovat?

 • S kosmetikou Sothys uspokojíte i ty nejnáročnější klienty.
 • Budeme vám rádcem a partnerem ve vašem podnikání.

Jako jediná firma nabízíme spolupracujícím salonům vyzkoušený marketingový systém. Poskytneme vám konkrétní a přesné návody pro hledání nových klientů, komunikaci a fungující pravidla pro úspěšné podnikání v salonech krásy.

Ukážeme vám, jak se produkty používají a jak zajistíte klientům špičkový servis a péči.

 • Nikdy nebudete pozadu oproti konkurenci.

- Můžete se spolehnout na výbornou účinnost ošetření s okamžitým efektem.

- Sothys si zakládá na špičkovém výzkumu a inovacích, díky kterým dlouhodobě udává směr v kosmetické péči.

- Sothys má svůj výzkum a laboratoře, patentované účinné látky s vysokou koncentrací, mimořádnou kvalitu a čistotu vstupních surovin, která nekolísá.

- Účinné látky pochází z nejčistší přírody a zpracovávají se šetrnými hi-biotechnologickými postupy. Mají špičkovou vstřebatelnost a účinnost.

- Všechny produkty jsou bez parabenů. Hodí se i pro velmi citlivou pleť.

 • Sothys garantuje mimořádně dobrou snášenlivost a naprostou bezpečnost všech produktů z hlediska dlouhodobého používání.
 • Máme řešení pro všechny problémy pleti a poradíme vám, jaké produkty využít pro konkrétní potřebu klienta.

Naši školitelé mají rozsáhlé znalosti a zkušenosti z oblasti kosmetiky a vizážistiky. Několikrát ročně je školí francouzští profesionálové v Mezinárodním školicím centru v Paříži.

 • Výrobky Sothys se neprodávají nikde na internetu, v drogeriích, parfumeriích ani v lékárnách. 

Jsou k dostání výhradně ve vašich kosmetických salonech nebo SPA, kde se značkou pracujete a dokážete doporučit nejvhodnější produkt podle potřeb klienta a stavu pleti.

 • Ošetření jsou balzámem pro vaše klienty.

- Sothys má propracovaný systém péče, skládaný jako mozaika, díky kterému je možné vždy najít velmi přesnou a účinnou odpověď na jakoukoliv konkrétní potřebu nebo nedostatek pleti.

- Systém se řídí filozofií spočívající v propojení skvělé a jasně viditelné účinnosti s maximálním relaxem pro klienta.

- Propojujeme tělesný a duševní prožitek stimulováním všech lidských smyslů pomocí vůní, textur i speciálně zkomponované hudby k jednotlivým procedurám.

 • Sothys má 3 úrovně profesionálních ošetření

Používá se u nich pro koncového klienta neprodejný materiál určený pouze pro práci v kabině ve vysokých koncentracích účinných látek. Jednotlivé procedury se liší technikou i různým počtem a skladbou jednotlivých kroků. Ošetření proto nejsou stereotypní a každé ošetření je pro klienta vždy nový a jiný zážitek.

 • Klienti se ve vašem salonu nikdy nebudou nudit.

Každoročně uvádíme několik novinek a inovací na trh. Pro spolupracující salony zajišťujeme každý měsíc marketingovou podporu ve formě několika akcí či limitovaných produktů. Formou přehledných návodů vám poradíme, jak akční produkty nabízet a propagovat.

 • Za dobrou práci vás rádi odměníme.

Pro spolupracující partnery stále připravujeme hodnotné motivační programy a odměny.

 • Spolupracujícím salonům neklademe žádné překážky a omezení

typu povinných měsíčních odběrů nebo nákladných startovacích balíčku materiálů či produktů. Naopak, snažíme se klientům vytvářet takové podmínky, aby se jim maximálně dařilo, a tím si zajišťujeme odbyt našich produktů.

 • Podporujeme vás v odborném vzdělávání,

aby se kvalita služeb salonů Sothys neustále zvyšovala. Každý měsíc nabízíme kosmetičkám, které s námi spolupracují, pestrou škálu seminářů. VIP odběratelům poskytujeme mj. také konzultace a některá školení individuálně přímo v jejich salonech.

Maximální účinnost

Výborná snášenlivost

Okamžitý efekt

Neustálé zdokonalovaní

Přidejte se k celosvětovému týmu profesionálů

Profesionály SOTHYS Paris na celém světe spojuje jedna filozofie a jeden cíl, kterým je dokonalé uspokojení klienta. Pokud s námi chcete tyto hodnoty sdílet i vy, rádi vás vítáme v našem týmu profesionálů.

Hlavním cílem profesionálního týmu je obeznámit širokou veřejnost s luxusní francouzskou kosmetickou značkou SOTHYS Paris a zajistit tak, aby ve většině měst naší republiky mohly zákaznice používat tuto exkluzivní kosmetiku, která poskytuje jedinečnou péči prostupující všemi smysly.

Abychom dosáhli špičkových výsledků, výrobky distribuujeme pouze v síti našich profesionálních salonů. Účinky kosmetických přípravků jsou efektivní v případě správné aplikace a správného výběru pro daný typ pleti. Proto klademe důraz na vzdělávání a odborné zkušenosti kosmetiček, které naše produkty klientům doporučují.

Mnozí z nás žijí hektickým životním stylem a jsou vystaveni nadměrnému stresu. Kosmetické ošetření svým uklidňujícím účinkem přispívá ke zlepšení celkového stavu lidského organismu. Spojí-li se účinky kosmetického přípravku s odbornou kosmetickou péčí, dosáhneme požadovaného a účinného efektu.

Salonní obličejové a tělové kúry jsou určeny výhradně pro ošetření v kosmetickém salonu. Pro firmu SOTHYS Paris není důležitý pouze samotný prodej výrobků, ale i používané metody a způsoby ošetření (Digi-Esthétique®). Salonní kúry jsou neustále zdokonalovány a úspěšně drží krok se světovým vývojem účinných aktivních látek a nejmodernějších metod.

Všechny kosmetičky procházejí pravidelně důkladným školením. Jen tak zaručeno, že jednotlivá ošetření zachovávají speciální postupy a metody vyvinuté SOTHYS Paris.

Vítejte v naší velké rodině a naplno využijte potenciál naší značky!

Školení pro registrované kosmetičky

Pokud pro váš kosmetický salon zvolíte jedinečnou kvalitu SOTHYS Paris, otevře se vám svět neomezených možností. Díky pravidelným školením a seminářům získáte přístup k nejnovějším informacím z oblasti kosmetiky a péče. Budete tak moci poskytovat kosmetické služby prvotřídní kvality i těm nejnáročnějším zákazníkům. 

Zajišťujeme školení nejen pro začínající kosmetičky, ale pořádáme také semináře speciálních masáží Digi-Esthétique® a odborné proškolení obličejových a tělových kúr.

Projevíte-li zájem o kosmetický seminář, jsme schopni v nejbližším možném termínu uspokojit vaše požadavky prostřednictvím týmu profesionálně vyškolených zaměstnanců firmy ELEGANCE s.r.o. 

Ředitelství firmy společně s vizážistickým centrem sídlí v Ostravě.

Firemní školicí centrum se nachází v Praze 5 v Paláci AUSTRIA.

Přihlásit se

Špatné uživatelské jméno nebo heslo

Zaregistrovat se