Načítání obsahu...

Regenerační péče

Viditelně mladší pleť s okamžitými výsledky - to je čím dál tím častější přání dnešních žen.
Z tohoto důvodu se čím dál tím více žen zajímá o dermo-estetické zásahy, jejichž cílem je rychle omladit pleť: kosmeceutické techniky v institutech, zásahy estetické medicíny u dermatologa nebo estetická chirurgie.

Kosmeceutické techniky v institutu:
chemický peeling,mikrodermabraze

Estetická medicína u dermatologa:
laser, dermabraze, mezoterapie, pulzní světlo

Estetická chirurgie:
lifting apod.

Ale všechny tytpo dermo-estetické zásahy nejsou bez následků!
Po tomto typu zákroků je vaše pleť podrážděná, přehřátá, vykazuje známky napětí, svědění, zčervenání, opuchnutí a zažívá pocity nepohodlí… její přirozené ochranné funkce jsou narušeny, znásobuje se riziko dehydratace.

Nezbytné využití kosmetiky po estetických zásazích:
dnešní ženy a muži hledají rychlá řešení pro smazání známek stárnutí. Čím dál tím více dávají přednost estetické medicíně před estetickou chirurgií. Proto se častěji provádějí dermo-estetické zákroky. V závislosti na typu zákroku jsou hloubka a způsob narušení pokožky více či méně závažné či viditelné a postřehnutelné symptomy nejsou vždy stejné. V každém případě po dermo-estetických zákrocích se pleť obvykle potřebuje regenerovat, aby získala zpět svou obranyschopnost,funkci bariéry a optimální strukturu. Vhodná kosmetická  odpověď bude nejlepším společníkem této pleti, jež potřebuje speciální péči, aby se mohla vrátit zpět ke svému obvyklému kosmetickému rituálu krásy.

Odpověď Sothys:
4 produkty s vysoce cílenou účinností jsou nejlepšími společníky pro pleť, která byla dočasně oslabena jakýmkoliv druhem dermo-estetické procedury.

Produkty

RA Regenerační ampule
Ampoules régénérantes
2140
RA Regenerační ampule
Reparační balzám pro obnovu pleti
Baume réparteur
2140
Reparační balzám pro obnovu pleti
RS Regenerační sérum
Regenerative solution
2140
RS Regenerační sérum