Načítání obsahu...
Videa

Videa

Videa rituálů krásy v salonech, postupy líčení a recenze

Podívejte se, jak snadno vytvořit sofistikovaný make-up s lehkým uměleckým nádechem.

Společně s kosmetičkou a vizážistkou Ivetou Kopřivovou jsme připravili jednoduchý návod na líčení s novou kolekcí podzim/zima.
Poradíme vám, jak a proč používat transparentní pudr tak, aby vaše tvář vypadala matnější a vyhlazená a make-up na pleti déle vydržel.
Představíme vám nové duo očních stínů, které naprosto odpovídají modernímu trendu přirozeného a jemného líčení. Nové odstíny tělové barvy jsou vhodné pro jemné zvýraznění a rozzáření očí.
Čokoládově hnědý odstín tužky je skvělý pro podržení hloubky očí a díky složení je vhodná i pro líčení extrémně citlivých očí.
Pro trend nedbale upraveného obočí je nezbytná řasenka na obočí se speciálním spirálovým štětečkem. Jemný šedohnědý odstín je vhodný pro většinu žen.
Pro dokonalý vzhled přináší nová kolekce dva odstíny rtěnek s neutrálním podtónem, které se hodí ke každému oblečení a pro každou příležitost.
Letošní kolekce je vhodná pro ženy všech věkových kategorií a stylů, které preferují nenucenou eleganci a přirozený půvab.
Najděte si pár minut a podívejte se na praktické tipy a inspirativní návod na denní i večerní líčení s limitovanou kolekcí “Útěk do Benátek“.

Podívejte se, jak snadno vytvořit sofistikovaný make-up s lehkým uměleckým nádechem.