Načítání obsahu...

Články - Recenze

Nová šťavnatá kolekce líčení Sothys by @okmakeup_karolina

Nová šťavnatá kolekce líčení Sothys by @okmakeup_karolina

Máme pro vás recenzi od blogerky Karoliny Vobrubové, která se s nadšením ponořila do naší sezónní kolekce líčení jaro / léto 2024. Pojďme společně s ní objevit kouzlo barev a inovací, které tato exkluzivní kolekce přináší. Těšíte se?

Při líčení bude nadcházející jaro a léto inspirované teplými, broskvovými tóny. Stejně jako je nová kolekce líčení Sothys. Trefila se mi do vkusu všemi 5 kousky a pokud bych jí měla pojmenovat jedním slovem, rozhodně by byla především ŠŤAVNATÁ. Připomíná mi exotickou dovolenou, slunce a teplé a živé barvy. Kolekce Sothys jsou pokaždé multifunkční, podtrhují přirozenou krásu a pro vytvoření celého louku stačí jen pár produktů. A to mě baví moc.

Tentokrát začnu Tekutým rozjasňovačem v krásném bronzovém odstínu 10 marron glacé. Tento odstín je za mě ideální na léto. Bronzový nádech jemně zvýrazní opálení a bude slušet všem. Rozjasňovač má lehoučkou texturu a dá se jednoduše vrstvit, takže můžete docílit velmi jemného efektu, nebo pár kapek přidat, a pleť projasnit výrazněji. Balení má kapátko, takže je aplikace velmi přesná. Složení je na bázi okurky a vody, proto pleti dodává svěží a osvěžující efekt nejen zvenku, ale i zevnitř.

Nanést se dá samostatně, na make-up, pod make-up, a nebo můžete přidat pár kapek do make-upu nebo krému pro přirozenější rozjasněný efekt. Já ho nejraději nanáším nad lícní kosti, na kořen nosu a nad horníret, abych rty opticky zvětšila. A protože tu máme stále plesovou sezónu, určitě ho můžete nanést větším štětcem na dekolt a ramena, nebo ho přimíchat do tělového krému. Skvěle funguje i na očích, místo očním stínů. Rozjasňovač zkrátka patří tam, kam chcete upoutat pozornost. A monochromatické líčení je pokaždé skvělý nápad. Cena rozjasňovače je 1290 Kč.

Oboustranná tužka na oči 10 beige doré & vert cactus. Pokud nechcete ráno v koupelně při líčení ztrácet čas, oční stíny nanesete nejrychleji prstem nebo tužkou. Tužka je za mě ideální volbou pro jednoduchý denní make-up nebo na cesty. A tužka z jarní a letní kolekce Sothys je oboustranná, takže se dá líčení vytvořit nespočet. Textura tužek je krásně máslová, pracuje se s nimi velmi jednoduše a rychle. Rozmazat do ztracena je stačí jen prstem. Zlatobéžový odstín nejraději nanáším na celé pohyblivé víčko, kaktusově zelený odstín vypadá hezky na spodním víčku nebo místo oční línky. Oba odstíny mají jemné třpytky, proto bude líčení vypadat hezky i přes to, že líčení nebudete věnovat dlouhé minuty.  Tužky mají voděodolné složení, takže drží krásně celý den bez toho, aby se rozmazávaly, obsahují ricinový olej a jsou z 98 % přírodní. Cena je 960 Kč.


Rozjasňující bronzer v odstínu 10 Santa Fé má široké využití. Jak název napovídá, dá se použít jako bronzer pro zvýraznění opálení, na oči, nebo místo tvářenky. Vedle hnědých tónů v něm totiž najdete i růžovénebo béžové odstíny. Efekt je jemný a přirozený a bronzer se jednoduše ztrácí. A má krásnou orientální vůni vanilky a kokosu. Na dovolenou k moři je to spolu s voděodolnou řasenkou must have. Cena bronzeru je 1260 Kč.