Načítání obsahu...
Doporučujeme

Základní ošetření


Připravit, zachovat, obnovit: nepostradatelný základ k získání a udržení si krásné pleti.

1400s DPH

Základní péče je přizpůsobená konkrétním potřebám pleti v závislosti na jejím typu.

Všechny produkty obnovují nebo udržují rovnováhu pleti.

Délka ošetření:  1 hodina – 1 hodina 15 minut

Ošetření ženy/muži

 

Normální a smíšená pleť

Kosmetické ošetření pro pleti, které nemají zvláštní problémy.

Normální a smíšená pleť vykazuje v různých částech obličeje rozdíl v mazových sekrecích. Největší množství mazu se nachází ve střední části tváře, tzv. T zóna, kde je pleť hrubší. Naopak na lících bývá pleť matnější a jemnější. Cílem kosmetické péče je chránit přirozenou krásu pleti, redukovat nárůst mazu ve střední části obličeje a udržet její přirozenou hydrataci.

 

Suchá pleť

Kosmetické ošetření řadou Nutritive pro pleti suché a extra suché. Problém pleti suché znamená, že je drsná, a navíc tento problém je často provázen vráskami připomínající stárnutí pleti. Aktivní látky obsažené ve výrobcích zaručí pleti výživu, vláčnost a jemnost.

 

Citlivá a reagující pleť

Kosmetické ošetření řadou Spa™ termální voda pro pleti citlivé, podrážděné se sklonem k zarudnutí. Výrobky této řady mají strukturu tekutých krystalů, které zajišťují větší jemnost a komfort. Pleť získává energii a snadněji se vyrovnává s agresí exteriéru.

 

Mastná pleť s problémy

Mastné pleti jsou nevyvážené, mají sklon k lesku, rozšířeným pórům a malým nerovnostem. Kosmetická péče je odpovědí na obnovení rovnováhy aknózní pleti. Složení kosmetických přípravků normalizuje nadměrné množství mazu a udržuje přirozenou hydrataci pleti.

 

Pleť s křehkými kapilárami

Kosmetická péče speciálně vyvinutá pro typy pleti lehce ovlivnitelné vlivem prostředí a různými fyziologickými změnami. Pleti s křehkými kapilárami představují trvalé zčervenání, viditelné cévky, trudovitý vzhled. Úkolem kosmetické péče je posílení cévní stěny, zklidnění. Pravidelná péče posílí cévní stěny, zvýší odolnost vůči vnějším vlivům a tím zmírní červenání pleti.

 

Dehydrovaná pleť

Dehydrovaná pleť je křehká, olupuje se, napomáhá tvorbě vrásek. Aby byla pleť jasná a jemná, je nezbytné udržovat rovnováhu vody v pleti. Aktivní látky obsaženy v kosmetických přípravcích napomáhají udržet optimální množství vody na povrchu i v hlubších vrstvách pleti.

           

Zpevnění pleti

Kosmetické ošetření pro pleti s nedostatkem pevnosti a elastičnosti. Zralá pleť ztrácí svou přirozenou elastičnost a svěžest, rysy obličeje jsou unavené a tvář ztrácí svou konturu. Pravidelná péče navrací pleti pružnost, kontury obličeje jsou pevnější, pleť získává jas a vitalitu.


 

Fotogalerie/Videogalerie

Kde produkt koupím?

Produkty Sothys se prodávají pouze v kosmetických salonech nebo spa, kde vás čekají vyškolení profesionálové. Poradí vám a sestaví tu nejlepší péči na míru dle vašich požadavků, typu a momentálního stavu vaší pleti.
nebo

Související zboží

Žádné související produkty.