Načítání obsahu...

Vyhlazující tělové ošetření proti celulitidě

Soin signature silhouette


1500s DPH

Kompletní ošetření pro nápravu celulitidy a zpevnění pokožky, kombinující exfoliaci a exkluzivní masáž se speciální modelační porcelánovou pomůckou Sothys.


Neustálá snaha zajistit vysoce kvalitní a účinné ošetření vedla Sothys vyvinout novou kompletní zeštíhlující kúru, která útočí na všechny typy celulitidy. Kosmetické tělové ošetření, které musíte vyzkoušet, nabízí jak úžasné výsledky, tak originalitu v podobě porcelánového masážního doplňku. Tento zeštíhlující rituál kombinující technickou zdatnost, efektivitu a relaxaci na míru každému klientovi, je pro vás připraven v partnerských salonech Sothys.

VÝSLEDKY ZA POUHÉ 3 TÝDNY.

+ 62 % hladší pokožka*

- 37 % hloubka celulitidy*

- 36 % množství celulitidy

- 2,1 cm redukce v pase**

-1,5 cm redukce v měření stehen***


*Hodnocení 20 lidí po sérii 6 ošetřeních: 2x týdně po dobu 3 týdnů. ** Průměrná redukce v centimetrech pro 19 osob po sérii 6 ošetření. 2x týdně po dobu 3 týdnů. *** Průměrná redukce v centimetrech pro 20 osob po sérii 6 ošetřeních: 2x týdně po dobu 3 týdnů.

 


1 hod. 15 min.Fotogalerie/Videogalerie

Kde produkt koupím?

Produkty Sothys se prodávají pouze v kosmetických salonech nebo spa, kde vás čekají vyškolení profesionálové. Poradí vám a sestaví tu nejlepší péči na míru dle vašich požadavků, typu a momentálního stavu vaší pleti.
nebo

Související zboží

Žádné související produkty.