Načítání obsahu...

Ošetření s přístrojem Sothys Micro Dermobooster™


6 krokové ošetření zahrnuje 3 funkce pokročilé technologie s použitím individuálních sterilních hlavic*

3200s DPH

Přístroj přináší unikátní výhodu – dovoluje spojení mikrodermabraze i mikroneedlingu v rámci jednoho ošetření díky speciálním hlavicím, které nejsou invazivní a nenamáhají pleť u těchto dvou fází jako běžně používané přístroje.

Kombinuje jedinečný kosmeceutický protokol Sothys s nejmodernější přístrojovou technologií, a proto zaručuje vysokou a cílenou účinnost a dlouhodobě viditelný efekt.

 Je skvělou nadstavbou k anti-age intenzivním kúrám Sothys.


Ošetření je vhodné pro:

·         redukci vrásek

·         vyhlazení jemných výrazových linek

·         rozjasnění pleti

·         zesvětlení pigmentových skvrn

·         nakypření pleti


Přístroj garantuje:

·         viditelně mladší pleť bez operativních zásahů

·         účinnost

·         bezpečnost


6 krokové ošetření zahrnuje 3 funkcepokročilé technologie s použitím individuálních sterilních hlavic*:

1. Nejmodernější forma estetické mikrodermabraze pro odstranění odumřelých buněk z povrchu pokožky. Tento krok kombinuje peeling, hloubkové čištění s použitím produktů Sothys a neinvazivní mechanickou exfoliaci pomocí sterilního nylonového rotačního nadstavce bez nutností sání.

2. Kontrolované kosmetické mikrojehličkování ve dvou krocích: tato technika spočívá v použití jednorázových nylonových nadstavců (které jsou méně agresivní a kontrolovanější, bez rizika alergie) k vytvoření mikrokanálků, které umožňují proniknout aktivním látkám hlouběji do pleti. Široké mirkojehličkování je určeno pro větší oblasti obličeje, krku a dekoltu, cílené mikrojehličkování směřuje na jednotlivé jemné mimické vrásky a pigmentové skvrny na obličeji.

3. Modeláž sestává z mechanické masáže s použitím oválného rotačního nadstavce vyrobeného z jemného silikonu se dvěma účinky: povrchová masáž tkání a hloubkové vibrace, které způsobují nedobrovolné stahy svalů podporují mikrocirkulaci, zpevnění pleti a bojují proti povislým konturám.

Po ošetření pokračuje klient péčí o pleť doma s hydratačními ampulemi, které obdrží v rámci ošetření (balení obsahuje 6 ks ampulek). Aplikují se ráno a večer po dobu 3 dnů na zvýšení efektivity ošetření.

Naše doporučení:

Pro dokonalý a dlouhodobý výsledek a absolutní spokojenost doporučujeme kúru 3 ošetření za sebou (3 ošetření 1 / týden).

Délka ošetření 1h15min.

Ošetření NENÍ vhodné pro citlivou pokožku a na konci musí být vždy doporučena vysoká úroveň ochrany před sluncem.

Ošetření s přístrojem Sothys Micro Dermobooster™ je k dispozici ve vybraných salonech Sothys Paris.


*Kromě nadstavce „Modelling“, který musí být po každém použití dezinfikován.

Fotogalerie/Videogalerie

Kde produkt koupím?

Produkty Sothys se prodávají pouze v kosmetických salonech nebo spa, kde vás čekají vyškolení profesionálové. Poradí vám a sestaví tu nejlepší péči na míru dle vašich požadavků, typu a momentálního stavu vaší pleti.
nebo

Související zboží

Žádné související produkty.