Načítání obsahu...

Sérum v kapslích s vitamínem C

Capsules rénovatrices jeunesse

Flakon 60 kapslí – Kapsle se sérem s čistým vitamínem C (20 %).

3700s DPH

Popis produktu

Rostlinné a 100% biologicky odbouratelné mikroampule, dodávají pleti správné množství čistého vitaminu C (20%) v sametově měkké textuře.

Složení využívá síly stabilního a velmi účinného vitamínu C pro přirozeně prozářenou a vyhlazenou pleť bez pigmentových skvrn. Je to jedinečná aktivní látka pro zachování mládí pleti.

 

Výsledek

Pleť se během spánku zregeneruje a ráno je vyhlazená, bez známek únavy, prozářená a mladistvá.


Textura

Sérum v kapslích s vitamínem C (20%). Jednorázové kapsle zamezují vystavení přípravku dennímu světlu, vzduchu a vodě a zároveň poskytují pohodlné dávkování.


Použití

Pro co nejpříznivější výsledek aplikujte sérum na  zcela vyčištěnou pleť. Kapsli stačí jemně zmáčknout ve vrchní části a obsah nanést na obličej i krk. Doporučená doba užívání jsou dva měsíce.

Protože tento produkt obsahuje vysoké procento čistého vitaminu C, pokožka může potřebovat čas, aby si zvykla. Pokud se během počátečního použití objeví potíže, můžete doporučit rozložení aplikací – první týden používat jednu kapsli každé 2 dny a poté začít aplikovat jednu kapsli každý večer. Klíčové aktivní látky

Čistý vitamín C


Fotogalerie/Videogalerie

Kde produkt koupím?

Produkty Sothys se prodávají pouze v kosmetických salonech nebo spa, kde vás čekají vyškolení profesionálové. Poradí vám a sestaví tu nejlepší péči na míru dle vašich požadavků, typu a momentálního stavu vaší pleti.
nebo

Související zboží

Obnovující  noční krém Noctuelle™
Crème rénovatrice jeunesse nuit Noctuelle™
2540
Obnovující noční krém Noctuelle™