Načítání obsahu...

Novinky z řady Sothys Athletics


Hydratační tónovací ochranný krém na obličej SPF 15 a Osvěžující gel na nohy a chodidla

0s DPH

V Sothys rádi plní přání svých klientů, kteří čím dál častěji hledají ochrannou péči, která hydratuje, sjednotí pleť a zároveň ochrání.

Hydratační tónovací ochranný krém na obličej SPF 15 z řady Sothys Athletics spojuje vlastnosti hydratačního krému, lehkého make‐upu a ochrany před sluncem a modrým světlem. Díky inovovanému patentovému složení pečuje o pleť a zároveň díky krycímu účinku potlačuje viditelnost drobných nedokonalostí.

Jedná se tedy o velmi praktickou záležitost, kdy klientka nemusí použít hned několik krémů najednou a postačí jí v podstatě jediný. Tento krém se stane hitem pro všechny ženy, které upřednostňují rychlé a přirozené líčení, nepotřebují zakrývat větší nedostatky pleti a zároveň chtějí svou pleť hydratovat a náležitě chránit.  Ideální volba pro hydrataci, ochranu a sjednocení pleti nejen v letních měsících.

Dalším produktem z řady Sothys Athletics je Osvěžující gel na nohy a chodidla. Svěží gel ke každodennímu používání poskytuje úlevu, příjemně chladí a osvěžuje těžké a unavené nohy a svaly po fyzické zátěži, náročném sportovním výkonu, dlouhém sezení nebo stání.

Více informací o řadě Sothys Athletics ZDE.

Fotogalerie/Videogalerie

Kde produkt koupím?

Produkty Sothys se prodávají pouze v kosmetických salonech nebo spa, kde vás čekají vyškolení profesionálové. Porádí vám a sestaví tu nejlepší péči na míru dle vašich požadavků, typu a momentálního stavu vaší pleti.
nebo

Související zboží

Žádné související produkty.