Načítání obsahu...

Mimořádná nabídka hydratační péče


Hydratační krém a hydratační sérum za speciální cenu + elegantní kosmetická taštička Sothys jako dárek

3130s DPH

Proč je důležité s příchodem teplého počasí nezapomínat pleť náležitě hydratovat? Nedostatečně hydratovaná pleť rychleji stárne, ztrácí přirozenou pružnost a má větší sklon k tvorbě vrásek.

Pokud máte běžně normální, mastný či smíšený typ pleti, a najednou se vám zdá napnutá, suchá a se sklonem k šupinatění, je vaše pokožka dehydratovaná a volá po vodě. A je moudré jí vyhovět, protože hydratovaná pokožka dokáže lépe vzdorovat projevům stárnutí a vypadá viditelně mladší.

Pro intenzivní a dlouhodobou hydrataci Sothys nabízí Intenzivní hydratační sérum. Má konzistenci chladivého a snadno vstřebatelného gelu, který zajistí okamžitou obnovu hydratace v hlubších vrstvách pleti, opětovně aktivuje její hydratační paměť a trvaje regeneruje epidermis.

Hydrataci povrchové vrstvy pleti a její ochranu zajistí hydratační krém. Pokud krémy použijete ráno i večer po aplikaci séra, zajistí vám maximálně intenzivní a nepřetržitou hydrataci a viditelně „šťavnatější“ pleť.

A právě proto jsem si pro vás nyní připravili mimořádnou nabídku hydratační péče:

hydratační krém a hydratační sérum za speciální cenu  a navíc získáte elegantní kosmetickou taštička Sothys jako dárek.
Fotogalerie/Videogalerie

Kde produkt koupím?

Produkty Sothys se prodávají pouze v kosmetických salonech nebo spa, kde vás čekají vyškolení profesionálové. Porádí vám a sestaví tu nejlepší péči na míru dle vašich požadavků, typu a momentálního stavu vaší pleti.
nebo

Související zboží

Hydratační krém pro normální až smíšenou pleť
Crème hydratante jeunesse
1855
Hydratační krém pro normální až smíšenou pleť