Načítání obsahu...

Hloubkový čistič s exfoliačním účinkem

Desquacrem forte microderm

Tuba 50 ml - Hloubkový čistič pórů.

1140s DPH

Popis produktu

Hloubkový čistič pórů s kyselinou salicylovou a mikrozrníčky rýže pro ucpanou normální až smíšenou a mastnou pleť. Pro pleť hrubou, s nadměrnou pigmentací, poškozenou sluncem a s příznaky stárnutí.

Textura

Mýdlový vosk s mikrozrníčky, perleťově bílý.

Vůně

Květinová, dřevitá, pižmová.

Použití

Naneste malé množství výrobku na vlhkou pleť a emulgujte krouživými pohyby s navlhčenými prsty. Vyhněte se očním konturám. Nechejte působit 1-3 minuty, opět zemulgujte a opakovaně smyjte. Dokončete čištění tonikem a naneste vhodné sérum a krém.

Klíčové aktivní látky

Lipoaminokyseliny z kokosového oleje, 2% kyselina salicylová, mikrozrníčka rýže. Hloubkový čistič, symbolický produkt značky, je posílen o 2% kyselinu salicylovou a mikrozrníčka rýže pro hloubkové čištění pórů pleti a zároveň exfoliaci. Kyselina salicylová má keratolytický účinek, odstraňuje mrtvé buňky a čistí póry, podporuje jas pleti. Mikrozrníčka rýže slouží pro mechanický účinek.

Vhodný pro:
„Ucpanou“ normální až smíšenou pleť a mastnou pleť.
Pro hrubou pleť, dále typy pletí s nadměrnou pigmentací,s příznaky stárnutí a poškozené sluncem.
Nedoporučován pro citlivou pleť nebo pleť s křehkými kapilárami.Fotogalerie/Videogalerie

Kde produkt koupím?

Produkty Sothys se prodávají pouze v kosmetických salonech nebo spa, kde vás čekají vyškolení profesionálové. Poradí vám a sestaví tu nejlepší péči na míru dle vašich požadavků, typu a momentálního stavu vaší pleti.
nebo

Související zboží

Žádné související produkty.