Načítání obsahu...

Články - Recenze

Exfoliační maska 2 v 1 yuzu a grapefruit / Recenze SalonyKrasy.cz

Exfoliační maska 2 v 1 yuzu a grapefruit / Recenze SalonyKrasy.cz

V jednom z nejnavštěvovanějších českých internetových portálů o kráse SalonyKrasy.cz vyzkoušeli Exfoliační masku 2 v 1 s výtažky yuzu a grapefruitu, která se na jaře stala hitem limitované sezonní péče Sothys Paris. A co na ni říkají? Přečtěte si sami.

Vyzkoušeli jsme za vás: Sothys Paris Gommage Masque 2 en 1 - recenze produktu


Kategorie: Recenze produktů na www.salonykrasy.cz

Že péče v salonu se nedá ničím nahradit, to je jasné. Přesto si ale i v domácím prostředí můžete dopřát zážitek z luxusní péče, která zanechá vaši tvář rozzářenou a dokonale jemnou. Po temném zimním období a prakticky neexistujícím jaru nás může pohled do zrcadla nemile překvapit. Pokožka je zašedlá, šupinatá, zkrátka bez života. Přesně pro takové situace přináší značka Sothys záchranu v podobě luxusní péče s výtažky z yuzu a grapefruitu. Jedná se o limitovanou edici určenou právě pro období jara a léta.


Tato maska a exfoliant v jednom doslova probudí pokožku do krásy. Jedná se o přípravek, který za krátkou dobu zvládne opravdu hodně muziky. Produkt je zajímavý svým použitím. Nejdříve provedete mechanický peeling a potom necháte přibližně 5 minut působit jako masku a následně opláchnete.

Co se týče peelingové části celého procesu, myslím, že se nemusí bát ani citlivá pokožka. Peelingová zrníčka jsou zaoblená, a tedy nehrozí, že by vaši pleť poškrábala. Přesto je ale exfoliace poměrně důkladná.

Výtažky z yuzu mají silné antioxidační vlastnosti, chrání pokožku před poškozením volnými radikály, a tím ji posilují a zároveň pomáhají zpomalovat její stárnutí. Pleť je tak odolnější vůči vnějším vlivům a díky hydratačním vlastnostem yuzu rovněž vypnutá a zavlažená. Další složkou tohoto produktu je růžový jíl, který je známý svými šetrnými čistícími vlastnostmi, a komplex vitaminů, jež dodá pokožce vše, co potřebuje. Vitamin C stimuluje tvorbu kolagenu v pleti a provitamin B5 podporuje regeneraci.


Konzistencí se jedná o středně hutný růžový krém, který jemně voní po ovoci. Už samotná aplikace je zážitek pro všechny smysly. Pokožku nejprve připravíte o odumřelé kožní buňky a po krátkém působení uvidíte okamžitý rozdíl v textuře i tónu pleti. Pokožka je po použití skutečně vypnutá a hydratovaná, rozpoznala jsem také zjemnění jejího povrchu a povšechné srovnání barevného tónu. Maska a exfoliant v jednom má viditelné rozjasňující účinky a skutečně máte pocit, že se vaše pleť právě probudila. Ideálně bych ji volila pro ranní použití, kdy má na mě podobný efekt jako 8 hodin spánku, kterých se mi málokdy dostane.Luxusní zážitek s tímto produktem vám rozhodně doporučím. Pokud vás trápí unavená, křehká a zašedlá pokožka, nelámejte nad ní hůl a dopřejte jí tuto jedinečnou specialitu, kterou si můžete dopřát jak v kosmetickém salonu, tak doma.

Recenze

Recenze

Další články

Krém mládí proti vráskám / Recenze SalonyKrasy.cz
Krém mládí proti vráskám / Recenze SalonyKrasy.cz

Krém mládí proti vráskám / Recenze SalonyKrasy.cz

V online katalogu odborníků na krásu Salóny krásy.cz vyzkoušeli Krém mládí proti vráskám Sothys Paris. A jaký měl u nich úspěch? Přečtěte si recenzi jednoho z našich nejprodávanějších produktů z programu mládí.
Sothys Matující makeup a báze pod makeup / Recenze eL Beauty Blog
Sothys Matující makeup a báze pod makeup / Recenze eL Beauty Blog

Sothys Matující makeup a báze pod makeup / Recenze eL Beauty Blog

Francouzskou značku pečující i dekorativní kosmetiky Sothys jsem mohla poznat díky projektu Beautyblogerky.cz. Kromě péče o pleť jsme si na jedné ze schůzek mohli osahat a vyzkoušet i dekorativní kosmetiku a mě osobně nejvíce zaujal matující makeup a hlavně také Perfektor pleti a následně jsem je i dostala na vyzkoušení a jak jsem s nimi spokojená se dozvíte v dnešní recenzi.
Best of Sothys / BEAUTYLIFE by Aja
Best of Sothys / BEAUTYLIFE by Aja

Best of Sothys / BEAUTYLIFE by Aja

Recenze top nejoblíbenějších produktů francouzské luxusní kosmetiky Sothys blogerky BEAUTYLIFE by Aja.