Načítání obsahu...

Články - Tipy v péči o pleť

Jak na jarní a letní péči o pleť: Okysličení je klíčem ke zdravé a krásné pokožce

Jak na jarní a letní péči o pleť: Okysličení je klíčem ke zdravé a krásné pokožce

Pokud toužíte po zářivé a zdravé pleti, měli byste se zaměřit na okysličení pokožky. Jarní období nabízí skvělou příležitost pro oživení vaší pleti, kterou můžete dosáhnout prostřednictvím správného výběru kosmetiky a péče o pokožku.

Jaro a léto jsou období, kdy začínáme více trávit čas venku. Jakmile však začne příjemné počasí a jsme více vystavování slunečním paprskům, může naše pokožka více reagovat, například zarudnutím a podrážením. A právě proto po zimním období nastává ten správný čas na okysličení pleti, které zmírňuje zarudnutí, pokožku po zimě regeneruje a obnovuje její zdravý stav a kondici.

Francouzská profesionální značka Sothys Paris přichází každoročně s novou sezonní okysličující péčí s nezbytnou sílou vitaminů, jako je vitamín C, vitamín E a vitamín B3, které jsou důležité pro posílení obranyschopnosti pokožky na toto období. Proces okysličování pleti pomáhá také pleť rozjasnit a sjednotit.

Limitované sezonní ošetření je vhodné pro všechny typy pletí, a zvláště pro pokožku, která postrádá jas, je mdlá a unavená.

K sezonnímu ošetření se vážou také produkty domácí péče, které řadu doplňují a jsou také dostupné pouze v limitované edici. V nové jarní a letní sezoně se můžete těšit na 3 produkty na domácí použití se svěží vůní citronu a rebarbory. A které to jsou?