Načítání obsahu...

Anti-âge péče po opalování

Soin après-soleil anti-âge

Kelímek 50 ml - Lehký a hebký krém pro zklidnění a ochranu pokožky po opalování.

1860s DPH

Popis produktu

Specifický pleťový krém pro všechny typy pleti. Udržuje zdroj mládí pleti během celé doby opalování. Zahalí pleť do sametového závoje a poskytne jí komfort po opalování. 100% osob potvrdilo okamžitý zklidňující efekt na pokožce, 90% osob potvrdilo, že používáním výrobku vydrží jejich opálení delší dobu.

Textura

Lehká a hebká.

Vůně

Květinová, vanilková, pižmová.

Použití

Naneste na celý obličej a krk po opalování. Vyhněte se očním konturám. Může se použít jako maska pro účinné zklidnění pleti nebo jako noční krém během léta. Použijte 1x či 2x týdně na obličej. Nechejte působit 10 minut. Poté odstraňte a zbytek produktu smyjte.

Klíčové aktivní látky

Výtažek indické rostliny Boerhavia diffusa - punarnava, výtažek rostliny Vitex (drmek) a Acetyl tyrosin (syntetického původu), výtažek litchi (rostlinného původu), Celligent™ (synergistická kombinace účinných molekul přírodního původu) z rýže, rozmarýnu, cukrové řepy a cukrové třtiny.

Fotogalerie/Videogalerie

Kde produkt koupím?

Produkty Sothys se prodávají pouze v kosmetických salonech nebo spa, kde vás čekají vyškolení profesionálové. Poradí vám a sestaví tu nejlepší péči na míru dle vašich požadavků, typu a momentálního stavu vaší pleti.
nebo

Související zboží

Ochranný fluid na citlivé zóny SPF 50
Fluide protecteur zones sensibles SPF50
1220
Ochranný fluid na citlivé zóny SPF 50
Ochranný fluid na obličej a tělo SPF 20
Fluide protecteur SPF20 - Visage et corps
1440
Ochranný fluid na obličej a tělo SPF 20